O nás

Kto sme ?

Naše web dizajnérske štúdio bolo založené s cieľom pomôcť firmám a jednotlivcom vybudovať si silnú online prítomnosť na internete. Sme si vedomí, že v dnešnom digitálnom veku je pre každú organizáciu kľúčové mať kvalitnú webovú prezentáciu. Preto sme odhodlaní vytvárať našim klientom webové stránky, ktoré sú vizuálne príťažlivé a jednoduché na použitie.

Sme tím odborníkov, ktorí ovládajú najnovšie technológie v oblasti webdizajnu a vývoja webových aplikácií. Naši dizajnéri sú zruční vo vytváraní vizuálne príťažlivých a responzívnych dizajnov, ktoré budú vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení. Naši vývojári majú bohaté skúsenosti s vytváraním webových stránok pomocou rôznych systémov na správu obsahu, ako sú napr. WordPress, ale aj na našom vlastnom systéme, ktorý vždy upravujeme na mieru podľa požiadaviek klienta.

Ku každému projektu pristupujeme so zameraním na pochopenie jedinečných potrieb a cieľov vašich klientov. Dbáme aj na to, aby bola webová stránka optimalizovaná pre vyhľadávače a aby ju vaši potencionálni zákazníci ľahko našli.

Sme hrdí na to, že poskytujeme vynikajúci zákaznícky servis a podporu. Sme k dispozícii, aby sme vám odpovedali na všetky vaše otázky a podľa potreby poskytujeme priebežnú údržbu a aktualizácie.

Ďakujeme, že zvažujete naše webdizajnérske štúdio pre váš ďalší projekt. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť vaše online ciele.

História

Naša firma vznikla v júli 2004 pod názvom AMsoft. V tejto dobe sme sa zameriavali na tvorbu softvéru pre klasické desktopové počítače, poradenstvom v oblasti hardvéru a softvéru a hlavne tvorbou web stránok. V auguste 2006 sme firmu premenovali na terajší názov WebLab. Okrem názvu sme pozmenili aj zameranie firmy a začali sme sa viac venovať internetovým riešeniam a programovaniu webových stránok.

Počas nášho dlhoročného pôsobenia, sme úspešne zrealizovali viac ako 200 projektov. Kvalitu a nadčasovosť našej práce oceňujú klienti nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Okrem poskytovania služieb pre koncových zákazníkov spolupracujeme formou outsourcingu aj s ďaľšími webdizajnérskymi firmami.

Čo hovoria zákazníci?

Referencie.

Referencie

So spoločnosťou "WebLab" spolupracujem od roku 2017 a doterajšiu spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne - serióznosť, odbornosť, ústretovosť, ochota pomôcť, poradiť, dodržiavanie dohodnutých termínov atď. Určite odporúčam.

Ing. Dávid Klečka
www.vahy-obchod.sk

Spoľahlivosť, profesionalita a rýchlosť. Práve preto využívam veľmi rád služby firmy WebLab. Doteraz realizované projekty to len potvdrzujú. Za mňa absolútna spokojnosť!

Tibor Záhorec
Dlhodobá spolupráca na viacerých projektoch.

Pán Andris z tejto spoločnosti je TOP profesionál a odborník, výborný a čestný prístup. Všetkými desiatimi môžem len doporučiť.

Radoslav Buchta
www.garantreality.sk

Boli a aj sme veľmi spokojní s tvorbou našej webovej stránky. Pri tvorbe stránky, veľmi dobrá komunikácia, v prípade nejasností resp. mojich otázok som rýchlo dostal odpoveď. Ak niekto potrebuje vytvoriť, upgrade stránky, tak určite odporúčam...:)

Ing. Miroslav Ľalík
www.lalikbus.sk

S WebLab sme riesili uz niekolko projektov a vzdy to bola prijemna a zmysluplna spolupraca. Odbornost a ustretovost. Odporucam

Dávid Šindléry
www.domenia.sk, www.ebikeliptov.sk, www.deluxebookmark.sk

Rýchlo a kvalitne urobená stránka funguje už niekoľko rokov bez problému s možnosťou ľahkého abgrejdu.

Martin Rybanský
www.mountainsport.sk

Maximálna spokojnosť. Profesionalita, rýchlosť, spokojnosť. Jednoznačne doporučujem.

Pavel Leštinský
www.eclogs.store, www.lacnetopanky.sk

Služby spoločnosti Weblab, s.r.o. využívame dlhodobo a s dodávanými službami a celkovým servisom sme spokojný. Spoločnosť doporučujeme.

Mgr. Dana Sršňová
www.bypo.sk

Dlhoročná spokojnosť :-)

TOMY travel agency
www.tomy.sk
Poďme sa porozprávať o Vašom

novom projekte.