Služby

Weby a e-shopy

Mať webovú stránku alebo e-shop je dôležité z rôznych dôvodov. Poskytuje vám platformu, aby ste mohli prezentovať svoje produkty alebo služby a osloviť širšie publikum. Webová stránka alebo e-shop vám môže pomôcť zvýšiť povedomie o značke a jej dôveryhodnosť, pretože umožňuje zákazníkom dozvedieť sa viac o vašej firme a jej ponuke.

Zákazníkom to tiež uľahčuje nakupovanie alebo dopytovanie, pretože tak môžu urobiť kedykoľvek a nemusia sa obmedzovať na otváraciu dobu predajne alebo kancelárie. Webová stránka alebo e-shop môže navyše poskytnúť cenné údaje a poznatky o správaní a preferenciách zákazníkov, ktoré možno využiť na zlepšenie marketingových stratégií. Celkovo, má webová stránka veľký prínos pre podnikanie, pretože zvyšuje viditeľnosť, predaj a zapojenie zákazníkov.

Branding

Branding je proces vytvárania jedinečnej identity a imidžu spoločnosti, produktu alebo služby. Je to spôsob, ako odlíšiť vašu firmu od konkurencie a zvýšiť poznateľnosť značky v mysliach spotrebiteľov.

Vytvorenie silnej značky si vyžaduje hlboké pochopenie vašej cieľovej skupiny, hodnôt a poslania vašej spoločnosti a konkurenčného prostredia. Dobre definovaná stratégia značky môže pomôcť podniku vybudovať dôveru a lojalitu medzi spotrebiteľmi a v konečnom dôsledku podporiť predaj a rast.

Online marketing

Online marketing sa vzťahuje na používanie digitálnych kanálov, ako sú vyhľadávače, sociálne médiá, e-mail a webové stránky na propagáciu produktu alebo služby. Je to nákladovo efektívny spôsob, ako osloviť veľké publikum a môže byť zacielený na konkrétne demografické skupiny.

Online marketingové stratégie zahŕňajú optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), reklamu s platbou za kliknutie (PPC), marketing obsahu a marketing na sociálnych sieťach.

Vytváraním hodnotného obsahu, budovaním vzťahov so zákazníkmi a využívaním analytiky, môžete efektívne využívať online marketing na zvýšenie návštevnosti webových stránok, budovanie povedomia o vašej značke a v konečnom dôsledku na zvýšenie predaja.

Proces

Proces.

Web design je proces, pri ktorom sa stretáva umenie, technológia a psychológia. Toto je 5 kľúčových fáz, ktoré sú potrebné, aby stránka spĺňala vaše potreby, ciele a očakávania.

 • 1 Definujeme účel a ciele webovej stránky

  Pred začatím procesu návrhu je dôležité definovať, na čo bude webová stránka slúžiť a čo ňou chcete dosiahnuť. Odpovede na tieto otázky nám pomôžu určiť ďalšie smerovanie tvorby.

 • 2 Vytvoríme štruktúru

  Navrhneme štruktúru a hierarchiu obsahu na vašej webovej stránke.

 • 3 Navrhneme grafický design

  Spracujeme grafický návrh, ktorý ukazuje, ako bude web vyzerať. Návrh obsahuje farebné schémy, typografiu a ďalšie prvky dizajnu.

 • 4 Vytvoríme a otestujeme webovú stránku

  Po dokončení grafického návrhu je možné webovú stránku naprogramovať a otestovať, aby ste sa uistili, že funguje správne a je užívateľsky prívetivá. Testovanie prebieha na rôznych zariadeniach a prehliadačoch.

 • 5 Spustenie a údržba webovej stránky

  Po dokončení a otestovaní webovej stránky je možné ju spustiť a sprístupniť verejnosti. Priebežná údržba je dôležitá aj na zabezpečenie toho, aby stránka zostala aktuálna a správne fungovala.

Poďme sa porozprávať o Vašom

novom projekte.